RT1206CRD072R2L
MFR.Part #
RT1206CRD072R2L
JLCPCB Part #
C1700224
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS