RC0201FR-13332KL
MFR.Part #
RC0201FR-13332KL
JLCPCB Part #
C6373607
Description
-55℃~+125℃ 332kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS