AT0402CRD0730RL
MFR.Part #
AT0402CRD0730RL
JLCPCB Part #
C2139454
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS