PE2512FKM070R033Z
MFR.Part #
PE2512FKM070R033Z
JLCPCB Part #
C6627656
Description
1W 33mΩ Metal Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS