RC0201FR-1317K8L
MFR.Part #
RC0201FR-1317K8L
JLCPCB Part #
C20161170
Description
-55℃~+125℃ 17.8kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS