RK73G1HTTC9100D
MFR.Part #
RK73G1HTTC9100D
JLCPCB Part #
C2582850
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 910Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS