RC0201DR-0724RL
MFR.Part #
RC0201DR-0724RL
JLCPCB Part #
C2108221
Description
-55℃~+125℃ 24Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS