AC1225JK-07620RL
MFR.Part #
AC1225JK-07620RL
JLCPCB Part #
C20143236
Description
-55℃~+155℃ 2W 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS