ERJ-U01F1152C
MFR.Part #
ERJ-U01F1152C
JLCPCB Part #
C1013975
Description
-55℃~+125℃ 11.5kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS