RT0603DRE07374KL
MFR.Part #
RT0603DRE07374KL
JLCPCB Part #
C863068
Description
-55℃~+155℃ 100mW 374kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS