RC0201DR-0711RL
MFR.Part #
RC0201DR-0711RL
JLCPCB Part #
C4325675
Description
-55℃~+125℃ 11Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS