RSF5SSJT-73-27K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-27K
JLCPCB Part #
C1397132
Package
Plugin,D6.5xL17.5mm
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS