RT0805CRD077K5L
MFR.Part #
RT0805CRD077K5L
JLCPCB Part #
C868412
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS