RC0402J201CS
MFR.Part #
RC0402J201CS
JLCPCB Part #
C17662722
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 30mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS