RC0100FR-0734RL
MFR.Part #
RC0100FR-0734RL
JLCPCB Part #
C850158
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 34Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS