MFR200FRF52-221R
MFR.Part #
MFR200FRF52-221R
JLCPCB Part #
C1763392
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS