RT0201FRE0790R9L
MFR.Part #
RT0201FRE0790R9L
JLCPCB Part #
C2124077
Description
-55℃~+125℃ 25V 50mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS