RC0100FR-0719K1P
MFR.Part #
RC0100FR-0719K1P
JLCPCB Part #
C4087449
Description
-55℃~+125℃ 19.1kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS