RC0100FR-0722RL
MFR.Part #
RC0100FR-0722RL
JLCPCB Part #
C850018
Description
-55℃~+125℃ 22Ω 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS