ERJ-XGNJ1R2Y
MFR.Part #
ERJ-XGNJ1R2Y
JLCPCB Part #
C4020999
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.2Ω 31mW Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS