RSF5SSJT-73-120K
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-120K
JLCPCB Part #
C3372111
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS