RT1206CRB0793R1L
MFR.Part #
RT1206CRB0793R1L
JLCPCB Part #
C1705444
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS