RC0075FS-7N200RP
MFR.Part #
RC0075FS-7N200RP
JLCPCB Part #
C4347169
Package
SMD,0.3x0.2mm
Description
-55℃~+125℃ 200Ω 20mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ SMD,0.3x0.2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS