FMP-50FRF52-118K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP-50FRF52-118K
JLCPCB Part #
C20144981
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS