RC0075FR-0743RL
MFR.Part #
RC0075FR-0743RL
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 20mW 43Ω Thick Film Resistor ±1% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS