RT1206FRE0712RL
MFR.Part #
RT1206FRE0712RL
JLCPCB Part #
C872504
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS