PNP5WVJT-73-33R
MFR.Part #
PNP5WVJT-73-33R
JLCPCB Part #
C1401796
Description
-40℃~+200℃ 33Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS