AF1206JR-07360RL
MFR.Part #
AF1206JR-07360RL
JLCPCB Part #
C20144453
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS