MFR25SFBE52-46R4
MFR.Part #
MFR25SFBE52-46R4
JLCPCB Part #
C1369831
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS