PNP5WVJT-73-120R
MFR.Part #
PNP5WVJT-73-120R
JLCPCB Part #
C1402883
Description
-40℃~+200℃ 120Ω 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS