PNP4WVJT-73-120R
MFR.Part #
PNP4WVJT-73-120R
JLCPCB Part #
C3421038
Description
-40℃~+200℃ 120Ω 4W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS