AA1218FK-078R45L
MFR.Part #
AA1218FK-078R45L
JLCPCB Part #
C1703193
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS