PNP3WVJT-73-12R
MFR.Part #
PNP3WVJT-73-12R
JLCPCB Part #
C3442631
Description
-40℃~+200℃ 12Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL13mm Through Hole Resistors ROHS