PNP3WVJT-73-1R2
MFR.Part #
PNP3WVJT-73-1R2
JLCPCB Part #
C1393362
Description
-40℃~+200℃ 1.2Ω 3W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL13mm Through Hole Resistors ROHS