RE0201BRE0717K4L
MFR.Part #
RE0201BRE0717K4L
JLCPCB Part #
C3938936
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS