MFR25SDRF52-909R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR25SDRF52-909R
JLCPCB Part #
C1748534
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS