PNP300JR-73-68R
MFR.Part #
PNP300JR-73-68R
JLCPCB Part #
C1763221
Description
-40℃~+200℃ 3W 68Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.6xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS