KNP300JR-73-68R
MFR.Part #
KNP300JR-73-68R
JLCPCB Part #
C1768188
Description
-40℃~+200℃ 3W 68Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS