RC0603FR-0730K9P
MFR.Part #
RC0603FR-0730K9P
JLCPCB Part #
C20161722
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS