RT0603BRB0724K9L
MFR.Part #
RT0603BRB0724K9L
JLCPCB Part #
C860255
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS