AA0603FR-077M15L
MFR.Part #
AA0603FR-077M15L
JLCPCB Part #
C4070518
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15MΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS