FMP-50FRF52-51K
MFR.Part #
FMP-50FRF52-51K
JLCPCB Part #
C20145807
Description
-55℃~+155℃ 500mW 51kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS