RT1210FRD07210KL
MFR.Part #
RT1210FRD07210KL
JLCPCB Part #
C2135962
Description
-55℃~+125℃ 200V 210kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS