PNP1WVFR-52-910R
MFR.Part #
PNP1WVFR-52-910R
JLCPCB Part #
C3567799
Description
-40℃~+200℃ 1W 910Ω Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL10mm Through Hole Resistors ROHS