PNP1WVFR-52-15R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PNP1WVFR-52-15R
JLCPCB Part #
C1776276
Package
Plugin,D4.3xL10mm
Description
-40℃~+200℃ 15Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±300ppm/℃ 插件,D4.3xL10mm Through Hole Resistors ROHS