RSF1WSJT-PN82R
MFR.Part #
RSF1WSJT-PN82R
JLCPCB Part #
C1385308
Description
-55℃~+155℃ 1W 82Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS