PNP1WVJT-52-0R62
MFR.Part #
PNP1WVJT-52-0R62
JLCPCB Part #
C1389920
Description
-40℃~+200℃ 0.62Ω 1W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4.3xL10mm Through Hole Resistors ROHS