PE2010FKE7W0R039L
MFR.Part #
PE2010FKE7W0R039L
JLCPCB Part #
C875694
Description
1W 39mΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS