PE2512FKE7W0R047L
MFR.Part #
PE2512FKE7W0R047L
JLCPCB Part #
C875728
Description
2W 47mΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS