RC1206FR-13523RL
MFR.Part #
RC1206FR-13523RL
JLCPCB Part #
C20163753
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS